Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1989’dan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Uzun yılların verdiği bilgi,tecrübe ve deneyim ile gümüş eşyalarınızı değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Eğer sizde evinizde bulunan gümüş eşyalarınızı değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmenizi, bilgi ve deneyimlerinden yararlanıp gümüş objelerinizi değer kaybı yaşamadan satma imkanına sahip olacaksınız. Gümüş eşyalarınızı sizde değerinde ve güvenilir gümüş firmasına satmak isterseniz hemen bizi arayınız.

  • Misyonumuz;

Müşterimizi en güncel alım&satım işlemleriyle alakalı bilgilendirmek ve yanlış yönlendirmelere maruz kalabilcek kişilerin sektör hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçtikten sonraki süreçte en verimli bilgileri vermek ve en iyi güvenilir hizmet sunmaktır.

  • Vizyonumuz;

1989’dan bu yana kaliteli güvenli ve en önemlisi müşterilerimizi mutlu ederek her gün kendimize ve firmamıza yeni değerler katarak adımlarımızı atmaktayız .